Když vám banka nechce půjčit

Když vám banka nechce půjčit

Ačkoliv se to mnohým z nás dozajista nelíbí, hrají peníze v našich životech stále důležitější roli. Jak by bylo vše snadné, kdyby vůbec neexistovaly. Ale to je nemožné, a tak musíme každý den řešit, co si můžeme dovolit koupit a na co už prostě nemáme dostatek financí.

mince zlaté

· Jenže, někdy dojde k situaci, kdy si něco pořídit nutně potřebujeme, a přesto na to peníze nemáme.
o Jak se z této situace dostat?
o Jednoduše.
o Půjčíme si.

Přátele a příbuzné raději vynecháme, protože peníze nemají v blízkých vztazích co dělat. Mají totiž ještě jednu nesympatickou vlastnost. Dokáží dobré kontakty mezi lidmi narušit tak, že už je nikdo nedá dohromady.Logicky přichází na řadu další možnost, kterou je banka. Ty ale bývají ještě o něco opatrnější, nežli vaši blízcí a dávají si velký pozor, komu své prostředky zapůjčí. Nejprve si o vás všechno zjistí a když už to vypadá, že je vše na dobré cestě, najednou vám banka oznámí, že s vámi rozhodně nepočítá. Prostě na vás něco nepříjemného zjistili.
· Může se jednat například o

o dluhy na finančním úřadu
o exekuční nařízení
o dluhy na sociálním nebo zdravotním pojištění.
Prostě se stanete pro banku nevhodným partnerem, který má špatné záznamy v registru.

bonus

Snadná cesta za penězi

V České republice existují společnosti, které se zabývají právě těmito klienty, kterým je jako východisko z nouze nabídnuta nebankovní hypotéka bez registru. Co to znamená? Jedná se o americkou hypotéku, při níž jednoduše zastavíte svou nemovitost, na kterou vám bude půjčena potřebná částka. Dokonce nemusíte do této společnost ani chodit a složitě vše vypisovat. Stačí poslat on-line fotky oné nemovitosti a vyplnit žádost.
· Fotografie jsou požadovány
o dvakrát venkovní
o jeden snímek každé místnosti v domě.
Nejsou požadovány ani žádné poplatky předem a splácet můžete pohodlně i po dobu třiceti let.