Profesionální práce

Profesionální práce

Někdy se nám to ani nezdá, ale během pár let nashromáždíme opravdu velké množství věcí, kterým doma hledáme místo – ať už ve skříních, na půdě, ve sklepě nebo na poličkách a v regálech. Něco si nakoupíme sami, protože to potřebujeme, chceme či nám to usnadní život, jiné věci dostaneme k Vánocům nebo třeba k narozeninám. Často se hromadí i různé dokumenty, manuály ke spotřebičům a přístrojům, a my se postupně hroutíme pod tíhou nutnosti věci někam umístit.

Důležitý prostor

Nedělejte si zbytečné starosti, je to naprosto běžné a snad každý se s takovými situacemi setkává. Může pomoci udělat takzvanou velkou čistku, veškeré věci přebrat, roztřídit a ponechat si jen ty, které opravdu využíváme a potřebujeme. Ovšem pokud jsou v rodině děti, pak je to s místem o to složitější – už to není pouze o oblečení, ale dětem chceme dopřát krásné hračky, sportovní vybavení, kreativní sady na tvoření, jakmile povyrostou, potřebují hodně věcí do školy a na zájmové aktivity. A přesně pro takové případy jsou skvělé vestavěné skříně Sten skříně, které dokáží pojmout velké množství věcí, a zároveň jsou rozčleněny tak, abyste stále něco nehledali a vše mělo své stálé místo.

Skříně od nás budou přesně takové, jaké si je budete představovat, děláme je totiž na míru. Využíváme jen ty nejkvalitnější materiály, které zaručí dlouhou životnost a rozhodně se nemusíte bát ani vzhled, protože design je pro nás stejně důležitý, jako kvalita celého produktu.

Krásný design

Pokud se rozhodnete využít naše služby, vše začne 3D návrhem, kdy zapracujeme veškeré detaily – rozměry, rozložení skříně, různé police, věšáky, zásuvky či osvětlení a na dveře můžete kromě klasických vzorů vyzkoušet také takzvaný artDesign – snoubí se zde potisk se specifickým grafickým podkladem, kdy si můžete volit z nepřeberného množství motivů nebo nám dát ke zpracování vlastní grafický prvek. Oživíte tak svůj interiér něčím neotřelým, a navíc budete mít doma maximálně praktický kus nábytku.