Efektivní kryt pro váš vůz

Efektivní kryt pro váš vůz


Pokud chcete, aby váš vůz perfektně fungoval, měli byste ho co nejpřísněji chránit. To mimo jiné znamená ho i na noc schovávat minimálně před deštěm.

Efektivní kryt pro váš vůz

Každý, kdo má auto, jistě moc dobře zná ten pocit, kdy se ráno potřebuje dostat do práce a zjistí, že se na kapotě někdo nebo něco významně podepsalo. Takový znuděný floutek, opilý chuligán či krupobití mohou vozidlo pěkně promačkat a zřídit. Vždy to mrzí, a to ať už máte nový super vůz, nebo nějakou ojetinu za pár tisícovek. Nejefektivnějším řešením je schovávat svého motorového miláčka do garáže, ale to může být někdy problém. Ne každý na garáž má totiž peníze.

Lepší je mít auto pod střechou

Hlavně ve větších městech je problém najít garáž, která by byla na dobrém místě a byla za slušnou cenu. Pokud máte rodinný domek, pak si garáž můžete nechat postavit nebo se do toho pustit sami. To ale stojí jednak hodně peněz, jednak je to finančně také docela náročné. Z těchto důvodů dnes hodně řidičů volí druhou možnost, a sice přístřešek pro auto Pergoly-trutnov.

Levné a dobré řešení

Přístřešek pro auto vypadá na první dobrou trochu jako pergola a nejste daleko od pravdy. V podstatě se jedná o typ pergoly, ale určené pro vozidla. Můžete namítnout, že něco takového vůz nemůže adekvátně ochránit, ovšem v tomto se naopak docela mýlíte. I taková konstrukce dokáže být dostatečně protektivní. Sice nedokáže odradit případné zloděje a vandaly, ale proti kyselým dešťům, sněhu, kroupám či silnému slunečnímu svitu je více než efektivní. Proti zlodějům a různým dalším pochybným existencím máte přeci plot.

Lepší je parkování pod střechou

Přístřešky toho typu mají oproti garážím ještě další docela podstatné výhody. Jejich používáním eliminujete takzvaný teplotní šok, který každé vozidlo musí hlavně v zimních měsících podstupovat vždy, když vyjíždí z teplého prostředí do studeného. Tím se samozřejmě pomalu, ale jistě poškozuje. Druhou výhodou je pak délka, respektive snadnost montáže. Běžnou garáž můžete stavět dlouhé týdny, přístřešek má hotový během jediného dne, tedy, když se budete dostatečně snažit.