Fólie na lak auta

Fólie na lak auta

Ochrana a péče

Nový naleštěný vůz je opravdu krásný, přičemž dnes už lakování mnohdy zajišťují roboti. Jedná se o práci v čistém prostřední, kdy základ musí být hezky čistý a hladký. Barva vyžaduje dokonalé namíchání, lakování pod dobrým tlakem v učíte vzdálenosti a tak dále, proto je to celkem věda. Jakmile si vůz koupíme, tak naší péči ovlivníme, jak bude vůz vypadat po více letech.

folie na zrcátku

Nejlepší je, aby byl parkování v garáži, byla na něm nanesena ochrana jako je tuhý vosk, protože ten chrání před slunečním zářením, špínou a dalšími negativními vlivy. Na internetu je hodně odborných článků, jak mýt, ošetřovat a podobně. Samozřejmě nějaký ten čas to zabere, ale pokud si svého vozu vážíte a nemáte jej pouze jako dopravní prostředek, tak mu jistě péči dopřejte. Opečovávaný vůz najede spousty kilometrů a bude sloužit. Když víte, že dané modely trpí korozí, tak je dobré udělat antikorozní nástřik, abychom zabránili této a jiným typickým neduhům.

Lepení fólie

Kromě voskování jiných typů ochrany můžeme zvolit fólii. Dnes je to běžná možnost, ale rozhodně dávejte pozor na to, kdo Vám fólii bude lepit, protože je zapotřebí, aby na ní nebyli bubliny, nikde nepřečnívala a podobně. Jsou zapotřebí šikovné ruce a pečlivá práce. U autofolií na karoserii Nanofilms.cz se nemusíte ničeho bát, protože o aplikaci se stará profesionální firma.

polep fólií

S fóliemi mají mnoho zkušeností a za sebou již mnoho zakázek, takže zde bude Váš vůz v dobrých rukou. Můžete si vybrat ze široké řady fólií, přičemž záleží také na tom, jestli si chcete koupit fólii čistě na ochranu, nebo chceme změnit i barvu vozu. Fólie dobře odolávají venkovním vlivům a životnost je dost let, a proto se této technologie nemusíme bát. Samovolné odlepení rozhodně nehrozí. Také můžeme zmínit, že po sundání fólie je lak hezký, protože je celou dobu chráněný. Cenově to není záležitost za pár korun, ale má své výhody.