Jak získat přízeň ženy

Jak získat přízeň ženy

Možná právě vy úplně nevíte, jak získat přízeň žen. Kdo by se s tím občas nepotýkal. Někdy to je prostě trochu oříšek získat tu, o níž máme skutečný zájem. Myslíme si, že děláme úplně vše správně, a tak nechápeme, proč se nám ne a ne zadařit. Jste milí, zdvořilí, trpěliví a přesto nedokážete na svou vyvolenou zapůsobit? Možná děláte některou z chyb, kterou dělá mnoho z mužů. Svou vysněnou může získat každý, pokud se bude chovat tak, jak ženy chtějí! A co tedy ženy chtějí a jak na ně? To se dozvíte v následujících krocích.

muž a žena

1. Vždy naslouchejte a zajímejte se! Každý dokáže mluvit o sobě a o svých zážitcích a úspěších. Ale ne každý se dokáže se zájmem ptát na druhého a opravdu mu naslouchat. To je velice důležité, pokud chcete na ženu udělat dojem! Ale není to o vymýšlení křečovitých otázek a modelových konverzací. Konverzace by měla plynout sama a měli byste neustále hledat společná témata a v konverzaci se doplňovat. Pokud řeč od počátku stojí a nemáte si co říct, pravděpodobně to nebude za moc stát ani do budoucna.

2. Nezapomeňte na drobné pozornosti. Ženy jsou obecně velice vnímavé a váží si každé pozornosti a maličkostí co pro ně muž dělá. Zjistěte, co ji dělá skutečně radost a potěšte ji malým překvapením. Pokud má ráda květiny, potěšte ji někdy pěknou květinou. Ale opravdu to mohou být jen drobnosti, třeba oblíbená značka čokolády, knížka od oblíbeného autora, nějaký drobný módní doplněk. Čas od času byste na taková překvapení a dárečky neměli zapomínat. Je to důkaz, že na ni stále myslíte!

muž a žena

3. Buďte přístupní ale ne laciní! Říká se, že jsou ženy na hajzly, ale není tomu zcela tak. Nemůžete být totiž přístupní až moc a to samé přeci platí i z druhé strany. Také by vás žena, kterou jste velice snadno získali a udělá vše, o co si řeknete, brzy omrzela. Takže buďte pozorní, naslouchaví, naznačte svůj zájem, ale neskákejte vždy tak, jak si pískne. Žijte normálně tak, jako dosud. Stejně času věnujte rodině a přátelům, ale také svým koníčkům. A pokud na další rande budete mít čas až za pár dní, možná že u ní stoupnete na hodnotě, že máte také svůj život a stále své priority.