Když je muži žena nevěrná

Když je muži žena nevěrná

Stává se, že se po čase vztahu přijde na to, že je muži žena nevěrná. Jak takovou situaci řešit? Vždy je rozhodně více možností. Buď něco takového daný muž přijme a pro jednou to bude respektovat a to zejména, pokud vidí, že daná žena toho lituje a už by to nikdy neudělal a nebo něco takového respektovat nebude a s danou ženou se rozejde. Pokud by došlo na rozchod, jsou ženy, které se pokusí hrát na city, ale pokud jste pevně rozhodnuti, že danou ženu opustíte, jelikož jste přesvědčeni o tom, že by to mohla udělat znovu, měli byste něco takového hodit za hlavu.

mladý pár

Mohlo se stát, že daná žena podvedla poprvé a naposled, ale na něco takového se člověk nemůže nikdy spolehnout. Nikdy nevíte, kdy člověku přeskočí v hlavě a opět se daná žena nalepí na prvního muže, kterého potká.

Samozřejmě taková nevěra nikdy nevznikne jen tak. Vždy tomu něco předchází a to ať už je to nedostatek pozornosti, sexu apod., ze strany partnera. Je jasné, že něco takového určitě není důvodem pro podvod daného partnera a pokud se u vás ve vztahu něco takového vyskytuje, měli byste to řešit a ne si hledat někoho jiného, kdo vám něco takového jednou za čas poskytne.

muž a pusa

Ti, se kterými mnohdy ženy podvádí, ve výsledku stejně myslí jen na jedno a pokud by se stalo, že by se žena se svým partnerem rozešla a chtěla by začít žít s člověkem, se kterým daného muže podvedla, příliš by neuspěla, protože daným mužům jde skutečně jen o to, aby si s danou ženou užili a to klidně i opakovaně a tím to pro ně končí. Co z toho ale ve výsledku daná žena má? Přijde jak o svého partnera, tak i o svého milence, protože by byla hloupá, pokud by s takovým člověkem chtěla pokračovat dále a to i potom, co se dozví, že by z toho nikdy nic více, než sex nebyl.

Podvádět se opravdu nevyplácí, protože z toho ve výsledku může být velký problém.