Krásné památky v podobě fotografii

Krásné památky v podobě fotografii

Máte rádi společné chvíle s rodinou a chtěli byste si je zvěčnit na památku? Mobilní telefon máte po ruce neustále. Stačí jen vzít a vyfotit se. Jenže od toho co fotku vytvoříte, už Vám leží jen v mobilu a nemáte čas ji nechat vyvolat. Pak se na to zapomene a památka je v paměti mobilního telefonu, kde se na ní už nikdo nepodívá. Nebo se mobilní telefon rozbije a jsou veškeré fotografie ztracené, pokud je nemáte zálohované. Taky se Vám to stává?
zhotovené fotografie
 
Přišli jsme na skvělou věc, která není novinkou jen obnovenou historií. Mluvíme tu o instax fotoaparátu. Ten nám fotky zhotoví hned po zmáčknutí spouště. Pak už jen stačí pár minut počkat a máme věčnou památku na světě. Instax fotoaparáty jsou ve třech provedeních podle velikosti zhotovené fotky.
·         Nejmenší je mini o velikosti platebních karet.
·         Střední velikost square je osm centimetrů na výšku a něco málo přes sedm centimetrů na délku. Má tvar čtverce.
·         Největší velikostí je wide. Na výšku má osm centimetrů a na délku deset centimetrů.
 
Samotný fotoaparát je různě veliký podle příslušné fotografie. Dělají je v různých barvách a vzhledu. Některé mají ve svých funkcích i dostatečnou paměť. Ty mohou fotku před vytištěním ještě upravovat. Nebo je u nich možnost nahrát krátké video, které se dá různě přetáčet. Tak můžeme získat ideální záběr v pohybu. Jiné fotoaparáty tuto možnost nemají a po utvoření fotky se hned tisknou. V příslušenství máme na některé i nastavitelné filtry. Kvalita fotek je velmi dobrá. Tyto fotoaparáty se dají na různé akce vypůjčit nebo je můžete i zakoupit. Jejich pořizovací cena činní od tisíc pět seti korun do devíti tisíc korun. Liší se ve vybavení a schopnostech fotoaparátu.
instax mini
 
Fotoaparáty se hodí na různé příležitosti, jako jsou svatby, narozeniny, vánoční večírky, loučení se svobodou a další. Jako památka z proběhlého večera. Založení krásného památečního deníku s vtipnými komentáři k fotkám.