Kvalitní přepravky na ovoce

Kvalitní přepravky na ovoce

Každý rok stojí zemědělce mnoho úsilí, aby byla zelenina a ovoce zdravá a bylo jí dostatek. Celý rok se o ní starají aby mohli jednou ročně sklidit své ovoce a zeleninu. Ovšem toto sklízení by mělo probíhat tak, aby se žádná s těchto plodin nepoškodila a byla i nadále prodejná. Pokud se chcete vyhnout neprodejným kusům, které se během sklízení nebo přepravy znehodnotí, tak zvolte plastové bedny na ovoce, díky kterým poškození zabráníte.

plastové bedny

Ačkoliv se to nezdá, tak právě tyto bedny jsou perfektní na sklizeň a skladování. Tyto bedny jsou přímo navrženy pro zemědělce a díky nim si ušetří mnoho práce a času. Bedny vyhovují všem předpisům, a to včetně hygieny. Jsou navrženy k opakovanému používání a mají jednoduchou údržbu. Stačí je po vyskladnění ovoce, či zeleniny jen umýt, a to tlakovou pistolí, nebo mokrým hadrem. Velkou výhodou je, že se dají perfektně skládat do sebe a ušetří vám tak hromadu místa ve skladě. Perfektní jsou samozřejmě i na transport a mají jednoduchou manipulaci. Hodí se jak pro manuální práci, tak pro práci na automatizovaných pásech. Stohování vám pak ušetří náklady na energii a zvyšují efektivnost procesů.

plastové bedny

Dále je výhodou těchto beden velká nosnost a také dlouhá životnost. Velký objem vám pak zaručí velké množství převáženého ovoce či zeleniny. Přepravky na ovoce lze samozřejmě koupit v nejrůznějších rozměrech a nosnostech. Pokud funguje jako trhový prodejce, tak se vám určitě budou hodit menší přepravky, do kterých sklidíte úrodu na poli rovnou do přepravek. Ty poté převezte na trh, kde přímo z nich začnete ovoce a zeleninu prodávat. Jedná se o usnadnění času, práce a také vynaložené energie.

Neváhejte tak a pokud každým rokem sklízíte velké množství ovoce a zeleniny, tak si pořiďte plastové přepravky. Určitě neprohloupíte a zefektivníte mnohem více svojí práci.