Nejoriginálnější dřevěné hodinky plné lásky

Nejoriginálnější dřevěné hodinky plné lásky

Každý správný muž by měl mít hodinky. Hodinky na mužské ruce jsou důkazem elegance. Někomu přijdou velmi originální hodinky s koženým páskem, stříbrné hodinky. Ale podle mě jsou velmi jedinečné a originální dřevěné hodiny s věnováním. Věnování je myšleno jako předání daru někomu, na kom https://www.youtube.com/watch%3Fv%3DuIarhCkZr0k vám velmi záleží. Na dřevěné hodinky si vyberete dřevo podle vašeho vkusu, sklíčko na hodinách je vždy minerální (ale můžete si u některých vybrat i safírové), co se týče řemínku, můžete si vybrat, zda budete chtít pravou kůži anebo dřevo. Jak se o hodinky starat? Je dobré hodinky občas přetřít karnaubským voskem, který dřevo ochrání. A jaká je cena takových elegantních hodinek? Cena záleží na tom, zda budete chtít dřevěný nebo kožený řemínek, zda budete chtít datumovku a také záleží na velikosti hodinek. Velikost hodinek si změříte tak, že změříte obvod svého či partnerova zápěstí. Takže se cena může pohybovat od 3 590 Kč do 10 tisíc Kč.

dřevěné hodinky s věnováním

Jak probíhá výroba?
Nejdůležitější je udělat objednávku, pak vás kontaktuje výrobce a dořeší s vámi veškeré detaily jako je například druh dřeva, vzhled ciferníku atd. Hodinky jsou vyrobeny na strojích, které vedou ruce. Takže je v nich preciznost pro každý detail, práce a láska. Pak přichází povrchová úprava, tím je myšleno, že do dřevěných částí hodinek je napuštěn tungový olej, pak je povrch chráněn karnaubským voskem, který najdete i v balení, které vám přijde. Pokud si myslíte, že jsou hodinky vodotěsné, tak se mýlíte, přece každý víme, že dřevo vodotěsné není.

dřevěné hodinky s věnováním

Muž na ruce tak bude mít velmi originální hodinky, za které vám bude velmi vděčný. Nebo si muž může udělat radost sám. Ale i tak je to hezčí jako dárek z lásky, ať už kvůli nějaké výjimečné události jako jsou narozeniny nebo jen tak z lásky. Zahřeje vás u srdce, když uvidíte tu čistou radost při otevírání dárkové krabičky obdarované osoby. Štěstí a radost jsou tak krásné věci.