Nerezové zábradlí do interiéru i exteriéru

Nerezové zábradlí do interiéru i exteriéru

V jednoduchosti je síla. Postavili jste schodiště, ale nevíte, jaké bude zábradlí? V tom případě prostě můžete volit klasiku. Pokud nevíte, které vybrat, nebo které by pasovalo do vašeho domova, pak klidně s čistým svědomím můžete zvolit nerezové zábradlí kmkdesign.cz.

Tento druh se hodí jak do interiéru, tak i do exteriérů, tedy do vnějšího prostředí. Vybavíte s ním jakékoliv schodiště, ať se to týká točitého nebo pozvolného, úzkého, širokého, dřevěného či atypického.

schodiště

Nerezový materiál se hodí naprosto kamkoliv. Vhodný je tento styl pro novostavby, budovy na několik pater, ale i do panelových domů a mnohých dalších objektů. Nesmíme vynechat ani firmy a kanceláře, úřady či dokonce hotely a penziony. Materiál můžete velice snadno skombinovat se dřevěnými nášlapy, ale neuděláte chybu ani u skla. To je v poslední době velice moderní a čím dál častěji se používá do interiérů některých budov a novostaveb. Vypadá vzhledně, výsostně a vznosně. Působí svěže a čistě, ale co ke sklu dát jako pevný a stabilní materiál? Ano správně, nerez se vyloženě hodí. Bude sklo ladně doplňovat, takže výsledek bude působit celistvě.

Navíc se o tento druh nemusíte vůbec nijak starat. Stačí jej občas otřít hadříkem suchým, abychom smetli trochu prachu, nebo trochu vlhkým, abychom očistili bakterie a viry a povrch dezinfikovali.

schody, muž

Díky své „ne“ údržbě, protože se nemusí žádným složitým způsobem udržovat, se hodí i na vnější prostranství, takže ho můžete zařadit na venkovní plochy, jako jsou schodiště z bytů či rodinných domů nebo jiných objektů a provozů. Hodí se na balkony a terasy.

Jednoduché i složitější

Některé se vyrábí jako zcela jednoduché, ale jiné může působit složitěji. Vždy však plní svůj hlavní účel a tím je praktické využití a kvalitní použití. Není proto divu, že podobné zábradlí bude mít opravdu dlouhou životnost.

Materiál na jeho výrobu můžete zvolit buďto čistý nebo v kombinaci s dalším druhem materiálu. Dokonce je možné zvolit povrchovou úpravu jako je leštěná, broušená nebo kartáčovaná ocel.