Nezapomínejte na milování

Nezapomínejte na milování

Člověk jako jediný tvor na zemi provozuje sex pro svou potěchu. Všichni ostatní tvorové mají pohlavní styk jen za účelem rozmnožování. Být sexuálně aktivní doporučují i lékaři a je dokázáno nejednou studií, že to patří ke zdravému životnímu stylu a posiluje to organismus. Říká se, že všechny děti si myslí, že jejich početím rodiče se sexem skončili, což by bylo skutečně smutné.

sex

Dr. Plzák kdysi doporučoval v sexuální oblasti pravidelnost. Mladí manželé toto neřeší, ale udržovat jistou pravidelnost i ve vyšším věku není určitě špatná rada.

S vyšším věkem mohou přijít problémy jak u žen, tak u mužů, ale rozhodně byste se neměli postelových radovánek vzdávat. U žen se s přechodem mohou dostavit problémy, které lehce vyřeší lubrikační gel. Už je pryč doba, kdy ostych převýšil touhu a v podstatě stejně nebyla v obchodech nabídka. Dnešní sexshopy, i online, nabízejí řadu pomůcek a přípravků, které pomohou v jakýchkoliv situacích. I muži, kteří s přibývajícím věkem mohou mít problémy s erekcí, hledají nejrůznější pomoc.

Viagra na dobírku nebo nejrůznější kroužky na penis apod. jsou často vyhledávaným zbožím na internetu, protože jsme stále ostýchaví a jen málokdo sebere odvahu a zajde do nejbližšího sexshopu.

sex

Pořídit si sexuální pomůcku, jak pro ženu, tak pro muže, je stále tabu, ale pokud seberete odvahu a navštívíte sexshop nebo si objednáte něco online, může to oživit váš vztah a opět nažhavit vaše společné noci. Zvlášť v momentě, kdy vaše děti odejdou z domu, byste měli popustit uzdu sexuální fantazie a užívat si života se vším, co k němu patří.

Nevzdávejte se sexuálního života, pokud se vyskytnou první problémy spojené s věkem. Lidé, kteří se dožívají vysokého věku byli sexuálně aktivní i ve vysokém věku. Samozřejmě, že milování probíhá jinak, není divoké, ale ani není důvod se jej vzdávat.