Ženy jsou různé

Ženy jsou různé

Ženy jsou komplikované osoby. Od mužů se liší mnoha způsoby. Ať už stavbou těla, úpravou zevnějšku jako takového, tak i chováním, a to snad nejvíce. Ve většině případech se jedná o něžná stvoření, která chtějí jen lásku a trochu pozornosti. Každá je jiná. Mají různé vlasy, obličej i tělo, každá je obdarována v jiném směru. Nebýt jich, nikdo z nás by tu nebyl. Už z dřívějších dob byly stavěny do role služek, mnoho lidí i v dnešní době žije s tím, že žena patří do kuchyně, že by se zkrátka měla vyhýbat jiným aktivitám než jsou domácí práce. Ženy bývají diskriminovány pro jejich pohlaví, které je považováno za slabší či něžnější, což část žen s přehledem přizná, jelikož málokdy má žena například větší sílu než její partner.

žena

Výjimky jsou, to nemůžeme popřít. Další část žen mívá s touto rádoby diskriminací problém a stávají se tzv. feministkami, které bojují o to, aby se k ženám přistupovalo stejným způsobem, jako k mužům. Feministou může být i muž, kterého štve, že se na ženy v něčem berou větší ohledy, nebo zkrátka žije v domnění, že to mají muži v životě těžší. Za mého názoru má každé pohlaví své pro a proti, nikdo to nemá lehčí, ani těžší. Je to pořád věc názoru. Ženy si celkem dost potrpí na detailech své krásy, pečují o svou pleť, o vlasy, lakují si nehty a zkrášlují svůj obličej pomocí make-upu. Jen v případě, že to tedy umí. U některých žen to občas může muže spíše odradit, než aby je to přilákalo. V tomto se snaha opravdu necení. Může to dopadnou opravdu katastroficky.

pár

Ženy slýchají i to, že by se o sebe měly pravidelně starat, měly by se udržovat oholené a zkrátka ženské. Někteří muži k ženám nahlížejí spíše jako k objektům, než jako k živým bytostem, které mohou dát život jejich vysněnému dítěti. Ne všichni jsou takoví, jedná se jen o část případů, značná část mužů si žen vážit umí, a to je správné.